Jessica has logged 14 entries for films during November 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Widows

Widows

2018
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Burning

Burning

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Dogtooth

Dogtooth

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Rocky

Rocky

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★½
Edit this entry  
02
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★
Edit this entry  
01
The Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry