bella has logged 28 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
North Hollywood

North Hollywood

2021
×
Read the review Edit this entry  
30
Moxie

Moxie

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Sisterhood of the Traveling Pants

The Sisterhood of the Traveling Pants

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Gnomeo & Juliet

Gnomeo & Juliet

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Bridesmaids

Bridesmaids

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Circle

Circle

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Minari

Minari

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Training Day

Training Day

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Sunshine

Sunshine

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Watchmen

Watchmen

2001
×
Edit this entry  
13
Red Eye

Red Eye

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Girl in the Basement

Girl in the Basement

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Funny Games

Funny Games

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
Read the review Edit this entry  
06
The King's Speech

The King's Speech

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry