• The Congress

    ★★

  • Skinned Deep

    ★★★½

  • The Chant of Jimmie Blacksmith

    ★★★

  • The Train

    ★★★★

  • The Satan Bug

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Siege

    ★★★

  • Goke, Body Snatcher from Hell

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • The Cannibal Man

    ★★½

  • Three O'Clock High

    ★★★½

  • The Railrodder

    ★★★

  • College

    ★★★

  • Strike Commando 2

  • Risky Business

    ★★★

  • A Band Called Death

    ★★★

  • Office Space

    ★★★★½

  • Kingdom of the Spiders

    ★★