• Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Avatar 2

  • Pig

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Army of the Dead

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Spring

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Host

    ★★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★★

  • Artemis Fowl

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • 8:46

  • Capone

    ★★★★★

  • Bloodshot

    ★★★★★

  • Somebody's Dream

    ★★★★★

  • Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Sungazer

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Possessor

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★★

  • Underwater

  • The Grudge

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • The Forest of Love

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • Gemini Man

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Fantastic Fungi

  • Waves

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Tell Me Who I Am

  • The Fanatic

    ½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • It Chapter Two

  • Ready or Not

  • Crawl

  • Child's Play

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Too Old to Die Young

    ★★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★★★

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★★★

  • Avengement

  • L'Observateur

    ★★★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Lux Æterna

    ★★★★★

  • First Love

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★