• Pitch Perfect 3

  • Wonder

    ★★★½

  • My Life as a Zucchini

    ★★★★½

  • Pitch Perfect 2

    ★★★★

  • Paddington

    ★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★★½

  • Pitch Perfect

    ★★★★

  • ParaNorman

    ★★★

  • Tangled

    ★★★½

  • Barbie in A Mermaid Tale

    ★★★

  • WALL·E

    ★★★★★

  • Mr. Bean's Holiday

    ★★½

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★

  • Matilda

    ★★★

  • The Secret Garden

    ★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★