yomnah has logged 25 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Burning

Burning

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
ما تعلاش عن الحاجب

ما تعلاش عن الحاجب

2018
×
Read the review Edit this entry  
26
Close-Up

Close-Up

1990
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Blue Spring

Blue Spring

2001
×
★★★★
Edit this entry  
25
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★½
Edit this entry  
24
Jujutsu Kaisen

Jujutsu Kaisen

2020
×
Edit this entry  
19
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Edit this entry  
19
Thirteen

Thirteen

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Secretary

Secretary

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Edit this entry  
16
Don't Hug Me I'm Scared 6

Don't Hug Me I'm Scared 6

2016
×
Edit this entry  
16
Don't Hug Me I'm Scared 5

Don't Hug Me I'm Scared 5

2015
×
Read the review Edit this entry  
16
Don't Hug Me I'm Scared 4

Don't Hug Me I'm Scared 4

2015
×
Read the review Edit this entry  
16
Don't Hug Me I'm Scared 3

Don't Hug Me I'm Scared 3

2014
×
Read the review Edit this entry  
16
Don't Hug Me I'm Scared 2

Don't Hug Me I'm Scared 2

2014
×
Read the review Edit this entry  
16
Don't Hug Me I'm Scared

Don't Hug Me I'm Scared

2011
×
Read the review Edit this entry  
15
House of Hummingbird

House of Hummingbird

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Sweet Home

Sweet Home

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Purge

The Purge

2013
×
★★★★
Edit this entry  
08
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Do the Right Thing

Do the Right Thing

1989
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Only Lovers Left Alive

Only Lovers Left Alive

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
02
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★★
Edit this entry  
01
Bang Bang You're Dead

Bang Bang You're Dead

2002
×
★★★★
Edit this entry