• A Trip to Heaven

  • Life on the Horn

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

  • Leather Metropolis dir Michael Bay

  • Space Man

  • Smiling Friends

  • Emma.

    ★★★

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • Rebooted

  • Mister America

  • Who Killed Malcolm X?

  • The Irishman

  • Knives Out

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • First Cow

  • Butterfly House

  • The Crystal Calls - Making The Dark Crystal: Age of Resistance

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Goodbye Mother

    ★★★

  • The Tree House

  • Dark Phoenix

  • Parasite

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★

  • And Then We Danced

  • Rocketman

  • Avengers: Endgame

    ★½

  • Us

    ★★★★

  • Pain and Glory

  • Stuffed

  • KRFT PUNK'S Political Party!

  • Leaving Neverland

  • The New ‘On Cinema’ Oscar Special

  • Waiting for the Carnival

  • Lorena

  • What Men Want

  • Paddleton

    ★★★★★

  • Lost Episode

  • RuPaul's Drag Race Holi-slay Spectacular

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • The Princess Switch

  • The Holiday Calendar

  • Still Lost I Guess, Here's a Tunnel

    ★★★★★

  • Chris Claremont's X-Men

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Loyal Citizens of Pyongyang in Seoul

  • Venom

  • The Clovehitch Killer

    ★★★½

  • Overlord

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★½

  • The Third Wife

    ★★★

  • The Other Side of the Wind

  • A Star Is Born

    ★★★

  • Roma

    ★★

  • Song Lang

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • The Minds of Men

  • Cam

    ★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Chained for Life

    ★★★★

  • Possum

    ★★★½

  • Devolver Digital - Big Fancy Press Conference 2018

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Rafiki

  • Bobby Kennedy for President

  • Dirty Computer

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Freaks and Geeks: The Documentary

  • The Breaker Upperers

    ★★

  • Support the Girls

  • A Quiet Place

  • The 5th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special