• Save Ralph

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Cuties

    ½

  • Jumanji: The Next Level

    ★½

  • Joker

    ★★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★½

  • The Lion King

    ★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★½

  • Aladdin

    ★½

  • Avengers: Endgame

    ★½

  • Shazam!

    ★★½

  • Dumbo

    ★★

  • Captain Marvel

    ★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★½

  • Fighting with My Family

    ★★

  • El Paseo 5: El Paseo de Oficina

  • Bumblebee

    ★★½

  • Aquaman

    ★★½

  • Creed II

    ★★½

  • The Scorpion King: Book of Souls

    ★★

  • Under the Sea: A Descendants Story

  • Venom

  • Smallfoot

    ★★

  • The Predator

    ★½

  • A-X-L

    ★½

  • Megalodon

    ★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★

  • Skyscraper

    ★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Rampage

    ★★½

  • God's Not Dead: A Light in Darkness

    ½

  • Ready Player One

    ★★

  • Black Panther

    ★★½

  • Si saben cómo me pongo ¿pa' qué me invitan?

  • Bleeding Steel

    ★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Justice League

    ★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Woody Woodpecker

  • Rendel

    ½

  • Death Note

  • Wolf Warrior 2

    ★½

  • The Emoji Movie

  • Descendants 2

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • Transformers: The Last Knight

  • Despicable Me 3

    ★½

  • In a Heartbeat

    ★½

  • 47 Meters Down

    ★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • The Mummy

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Baywatch

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • The Fate of the Furious

    ★★

  • The Boss Baby

    ★½

  • How to Be a Latin Lover

  • Deadpool: No Good Deed

    ★½

  • Kong: Skull Island

    ★★½

  • Logan

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★

  • The Climb

    ★½

  • xXx: Return of Xander Cage

    ★½

  • Assassin's Creed

    ★½

  • Monster Trucks

    ★★

  • Moana

    ★★½

  • Doctor Strange

    ★★½