• 1917

    ½

  • Joker

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★★

  • Gotti

    ★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Furious 7

    ★★★★★

  • Superfast!

    ½

  • Knock Knock

    ★★★★★

  • Grown Ups 2

    ★★★★★

  • The Great Gatsby

    ½

  • The Simpsons Movie

    ★★★★★

  • Donnie Darko

    ★★

  • Fight Club

    ★★★

  • The Big Lebowski

    ★★★★