• Spenser Confidential

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Confessions of a Teenage Drama Queen

    ★★½

  • Brightburn

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Evan Almighty

    ★★½

  • Iron Man 2

    ★★½

  • Thor: The Dark World

    ★★½

  • The Exorcist

    ★★½

  • Paul

    ★★½

  • Hail, Caesar!

    ★★½

  • Tower Heist

    ★★½

  • Star Trek V: The Final Frontier

    ★★½

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★½

  • Bee Movie

    ★★½

  • Man of Steel

    ★★½

  • Insidious: Chapter 3

    ★★½

  • Paranormal Activity

    ★★½