• Crazy, Stupid, Love.

    ★★★½

  • A Ghost Story

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Halloweentown

    ★★★½

  • Sleepy Hollow

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Tenacious D in The Pick of Destiny

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Back to the Future Part III

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • Tag

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • Blockers

    ★★★½

  • As Above, So Below

    ★★★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★½

  • Unsane

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Sing

    ★★★½