Zack has logged 13 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Roma

Roma

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Glass

Glass

2019
×
Read the review Edit this entry  
14
Good Morning

Good Morning

1959
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Shirkers

Shirkers

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Andrei Rublev

Andrei Rublev

1966
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Vice

Vice

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Graduate

The Graduate

1967
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry