Zapken has logged 14 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Gift

The Gift

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Insect Woman

The Insect Woman

1963
×
★★★½
Edit this entry  
27
Modesty Blaise

Modesty Blaise

1966
×
Read the review Edit this entry  
27
Why Don't You Play in Hell?

Why Don't You Play in Hell?

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Noroi: The Curse

Noroi: The Curse

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Lara Croft: Tomb Raider

Lara Croft: Tomb Raider

2001
×
★★½
Edit this entry  
07
Sharktopus vs. Whalewolf

Sharktopus vs. Whalewolf

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
@In the Mood for Love

@In the Mood for Love

2001
×
Edit this entry  
03
Pandorum

Pandorum

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Cure

Cure

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Tokyo Story

Tokyo Story

1953
×
★★★★½
Edit this entry