• VHS 94

    ★★★★

  • Respect

    ★★★

  • Beckett

    ★★★½

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Titane

    ★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • An Unknown Compelling Force

    ★½

  • Skater Girl

    ★★★

  • Dinosaur Hotel

    ½

  • Awake

    ★½

  • Myriam Fares: The Journey

    ½

  • Carnaval

    ½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ½

  • Cruella

    ½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Oxygen

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ½

  • Dearest Boy

    ½

  • Nobody

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★½

  • The Last Paradiso

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★½

  • Together Together

    ★★★½

  • Below Zero

    ★★★

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★★½

  • COVID-21: Lethal Virus

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Let Them All Talk

    ★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Curfew

    ½

  • The Gulf of Silence

    ★★★½

  • Mank

    ★★

  • Bloodline

    ★★

  • The Black Box

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ½

  • Shithouse

    ★★★

  • This Was America

  • Soul

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★

  • Little Fish

    ★★★½

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

  • Enola Holmes

  • On the Rocks

    ★★★

  • Lost Girls & Love Hotels

    ★½

  • I Care a Lot

    ½

  • Another Round

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★½

  • Nomadland

  • DNA

    ★★½

  • Ammonite

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • The Furnace

    ★★★

  • Gaza Mon Amour

    ½

  • Quo vadis, Aida?

    ★★

  • #UNFIT: The Psychology of Donald Trump

    ★★★½

  • All Together Now

    ★½