zoë has logged 33 entries for films rated ½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
The Sweet Hereafter

The Sweet Hereafter

1997
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Ava

Ava

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Midnight at the Magnolia

Midnight at the Magnolia

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Summer Night

Summer Night

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
25
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
08
The F**k-It List

The F**k-It List

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Something Borrowed

Something Borrowed

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Dangerous Lies

Dangerous Lies

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Saturday Night Fever

Saturday Night Fever

1977
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Christmas Belle

Christmas Belle

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Bride Wars

Bride Wars

2009
×
½
Read the review Edit this entry  
25
A Christmas Kiss II

A Christmas Kiss II

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Naughty & Nice

Naughty & Nice

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Married by Christmas

Married by Christmas

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
09
A Cinderella Story: Christmas Wish

A Cinderella Story: Christmas Wish

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Christmas in the Smokies

Christmas in the Smokies

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
04
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Holiday Engagement

Holiday Engagement

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
02
The Beautiful Beast

The Beautiful Beast

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
27
The Christmas Calendar

The Christmas Calendar

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Swiped

Swiped

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Running Out of Time

Running Out of Time

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
26
F*&% the Prom

F*&% the Prom

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
30
An Hour Behind

An Hour Behind

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Little Italy

Little Italy

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
15
County Line

County Line

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Christmas Wedding Planner

Christmas Wedding Planner

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Just Friends

Just Friends

2005
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Deadly Lessons

Deadly Lessons

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
12
My Perfect Romance

My Perfect Romance

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
11
La La Land

La La Land

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
10
The Open House

The Open House

2018
×
½
Read the review Edit this entry