zoë has logged 31 entries for films rated ★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Holidate

Holidate

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Under the Riccione Sun

Under the Riccione Sun

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Tall Girl

Tall Girl

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Shirley

Shirley

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Coyote Lake

Coyote Lake

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The Standoff

The Standoff

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Killing Them Softly

Killing Them Softly

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Blood Father

Blood Father

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Bee Movie

Bee Movie

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
A Christmas Prince: The Royal Baby

A Christmas Prince: The Royal Baby

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Motherless Brooklyn

Motherless Brooklyn

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Despite Everything

Despite Everything

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Sextuplets

Sextuplets

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
The Sun Is Also a Star

The Sun Is Also a Star

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Cabinet of Dr. Caligari

The Cabinet of Dr. Caligari

1920
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Overboard

Overboard

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Christmas with a View

Christmas with a View

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Medicine for Melancholy

Medicine for Melancholy

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Zoe

Zoe

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
How It Ends

How It Ends

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Masterminds

Masterminds

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Obsessed

Obsessed

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
#realityhigh

#realityhigh

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Lethal Admirer

Lethal Admirer

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Non-Transferable

Non-Transferable

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Stalked by a Reality Star

Stalked by a Reality Star

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
A Teacher's Obsession

A Teacher's Obsession

2015
×
★★
Edit this entry