zoë has logged 101 entries for films rated ★★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Terminal

The Terminal

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Where'd You Go, Bernadette

Where'd You Go, Bernadette

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
My Spy

My Spy

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Sleepover

The Sleepover

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
A Perfect Murder

A Perfect Murder

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Someone Like You...

Someone Like You...

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Company Men

The Company Men

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
I Want to Marry Ryan Banks

I Want to Marry Ryan Banks

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Aquamarine

Aquamarine

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Love Wedding Repeat

Love Wedding Repeat

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
American Animals

American Animals

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
American Assassin

American Assassin

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Luce

Luce

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Teen Beach Movie

Teen Beach Movie

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Little

Little

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Starstruck

Starstruck

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
You Again

You Again

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Mr. Right

Mr. Right

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Emma.

Emma.

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Two Weeks Notice

Two Weeks Notice

2002
×
★★★½
Edit this entry  
01
Twilight

Twilight

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Been So Long

Been So Long

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Landlord

The Landlord

1970
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Widows

Widows

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Confessions of a Shopaholic

Confessions of a Shopaholic

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Long Kiss Goodnight

The Long Kiss Goodnight

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Report

The Report

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
War Dogs

War Dogs

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Dark Waters

Dark Waters

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
She's Out of My League

She's Out of My League

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Cars

Cars

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Lourdes

Lourdes

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Last Christmas

Last Christmas

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Harriet

Harriet

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The King

The King

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Law Abiding Citizen

Law Abiding Citizen

2009
×
★★★½
Edit this entry  
14
Plus One

Plus One

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
In Family I Trust

In Family I Trust

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry