zoë has logged 78 entries for films rated ★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The DUFF

The DUFF

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
I Am Woman

I Am Woman

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Jingle Jangle: A Christmas Journey

Jingle Jangle: A Christmas Journey

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Halloween H20: 20 Years Later

Halloween H20: 20 Years Later

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ben Is Back

Ben Is Back

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Hostage

Hostage

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fatal Affair

Fatal Affair

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Family

The Family

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
A Serious Man

A Serious Man

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Dumplin'

Dumplin'

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Laggies

Laggies

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Brittany Runs a Marathon

Brittany Runs a Marathon

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Mahogany

Mahogany

1975
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Airplane Mode

Airplane Mode

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Photograph

The Photograph

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Two Popes

The Two Popes

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Kid

The Kid

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Good Liar

The Good Liar

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Let It Snow

Let It Snow

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Squid and the Whale

The Squid and the Whale

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
12 Dates of Christmas

12 Dates of Christmas

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Christmas Inheritance

Christmas Inheritance

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Ready to Mingle

Ready to Mingle

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
How to Get Over a Breakup

How to Get Over a Breakup

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bachelorette

Bachelorette

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The House Bunny

The House Bunny

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Cat in the Hat

The Cat in the Hat

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Madagascar: Escape 2 Africa

Madagascar: Escape 2 Africa

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Ugly Truth

The Ugly Truth

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Pizza My Heart

Pizza My Heart

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Barefoot

Barefoot

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
VS.

VS.

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Point Blank

Point Blank

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Betting On The Bride

Betting On The Bride

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Everything Must Go

Everything Must Go

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
A Wake in Providence

A Wake in Providence

1999
×
★★★
Edit this entry  
19
See You Yesterday

See You Yesterday

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Come Sunday

Come Sunday

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fyre Fraud

Fyre Fraud

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Iliza Shlesinger: Elder Millennial

Iliza Shlesinger: Elder Millennial

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry