zoë has logged 73 entries for films rated ★★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Spree

Spree

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Celebration

The Celebration

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Firm

The Firm

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Clovehitch Killer

The Clovehitch Killer

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Miss Virginia

Miss Virginia

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
While You Were Sleeping

While You Were Sleeping

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Cop Land

Cop Land

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Isi & Ossi

Isi & Ossi

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Austenland

Austenland

2013
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Watermelon Man

Watermelon Man

1970
×
★★★★
Edit this entry  
19
God's Own Country

God's Own Country

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Saving Mr. Banks

Saving Mr. Banks

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Late Night

Late Night

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Crown Heights

Crown Heights

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Joker

Joker

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Morning Glory

Morning Glory

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
This Is Not What I Expected

This Is Not What I Expected

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Tomboy

Tomboy

2011
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Land

The Land

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
High Flying Bird

High Flying Bird

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Trevor Noah: Son of Patricia

Trevor Noah: Son of Patricia

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
In a Heartbeat

In a Heartbeat

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
God's Own Country

God's Own Country

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Begin Again

Begin Again

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Austenland

Austenland

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Kicks

Kicks

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Medicine for Melancholy

Medicine for Melancholy

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Hate U Give

The Hate U Give

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Leap Year

Leap Year

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bernie

Bernie

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Downsizing

Downsizing

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Spanglish

Spanglish

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Another Cinderella Story

Another Cinderella Story

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Crown Heights

Crown Heights

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry