ZombieTrex has logged 18 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Pokémon: Destiny Deoxys

Pokémon: Destiny Deoxys

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Star Wars Holiday Special

The Star Wars Holiday Special

1978
×
½
Read the review Edit this entry  
25
The Wizard of Oz

The Wizard of Oz

1939
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
A Charlie Brown Thanksgiving

A Charlie Brown Thanksgiving

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
If Anything Happens I Love You

If Anything Happens I Love You

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Lego Star Wars Holiday Special

The Lego Star Wars Holiday Special

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Secret of Kells

The Secret of Kells

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Pokémon: Jirachi Wish Maker

Pokémon: Jirachi Wish Maker

2003
×
Read the review Edit this entry  
09
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Cowboy Bebop

Cowboy Bebop

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Coco

Coco

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Olaf's Frozen Adventure

Olaf's Frozen Adventure

2017
×
Read the review Edit this entry