• The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Sound of Violence

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Clerk

    ★★★½

  • Jakob's Wife

  • The Feast

    ★★★½

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★★

  • Gaia

    ★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Blazing World

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Murder on Middle Beach

    ★★★★★

  • The Undoing

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Cadaver

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • Bloodthirsty

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

  • South Park: The Pandemic Special

  • The Stylist

    ★★★½

  • Teddy

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Antebellum

    ★★½

  • Anything for Jackson

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Chemical Hearts

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★★

  • Joker: Put on a Happy Face

  • An American Pickle

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

  • Host

  • Hamilton

    ★★★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Not Alone in Here

  • Scoob!

    ★★★

  • Valley Girl

  • Becoming

  • The Half of It

    ★★★

  • Hollywood

    ★★★★½

  • Defending Jacob

    ★★★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • Pooka Lives!

  • I Will Make You Mine

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Mortal

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★★½