Noah Levine has logged 15 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Good, the Bad and the Ugly

The Good, the Bad and the Ugly

1966
×
★★★★★
Edit this entry  
24
The 40 Year Old Virgin

The 40 Year Old Virgin

2005
×
★★★
Edit this entry  
18
Overlord

Overlord

2018
×
★★★
Edit this entry  
17
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Curse of La Llorona

The Curse of La Llorona

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Tales from the Lodge

Tales from the Lodge

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Snatchers

Snatchers

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Villains

Villains

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Darlin'

Darlin'

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Little Monsters

Little Monsters

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Us

Us

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Shawshank Redemption

The Shawshank Redemption

1994
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

1946
×
Read the review Edit this entry