Zander has logged 13 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Riki-Oh: The Story of Ricky

Riki-Oh: The Story of Ricky

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Tootsie

Tootsie

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Blood of a Poet

The Blood of a Poet

1932
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
It's Such a Beautiful Day

It's Such a Beautiful Day

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Wrestler

The Wrestler

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Alice

Alice

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Fantastic Planet

Fantastic Planet

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry